Првенство Србије у кросу - бронза за АК Чајетина

На Првенству Србије у кросу, које је одржано у Шапцу, од представника Атлетског клуба Чајетина најбољи резултат остварила је репрезентативка, Биљана Цвијановић, која је код сениорки заузела 3. место, дошавши до бронзане медаље. У екипном такмичењу, наш клуб је заузео четврто место у укупном пласману. Репрезентативац, Мирко Петровић, како је сам истакао, није био на свом нивоу током трке, услед мањих здравствених проблема, тако да је у појединачној конкуренцији заузео 13. место. Ипак, он је био задовољан наступом осталих представника нашег клуба. Владимир Петровић је заузео 11. место, Марко Ранковић 14. а Александар Милосављевић 18. позицију. Победник у екипној конкуренцији је екипа Младости из Ужица.