Кошаркаши Златибора у још једној шанси за АБА 2 лигу?

Кошаркаши Златибора поражени су у Београду од Динамика са 90-80 .

У резултатски неизвесном првом полувремену Златибор је у 15. минуту успео да поведе, али је домаћин у завршници преокренуо на 47-40 и на паузу ипак отишао са предношћу (47-42).

Динамик је боље отворио друго полувреме и успео да у трећем периоду дође до двоцифрене предности (62-51), која је до краја четвртине достигла максималних +12.

Златибор је за само минут игре у последњој четвртини преполовио заостатак (76-70), али је Динамик брзо вратио двоцифрену разлику, која је била недостижна за госте.

У борби за 5. место у Суперлиги Србије Динамик ће играти са Мега Бемаксом, док ће Златибор у дуелима за 7. место одмерити снаге са екипом Вршца где ће највероватније и победничка екипа обезбедити пласман у АБА 2 лиги. (фото: архива)