Златибор - Будућност Крушик 1:2 (ВИДЕО)

У 4. колу Српске лиге Запад, фудбалери Златибора поражени су на свом стадиону од водећег тима лиге, ваљевске Будућности Крушик са 2-1. Гости су из практично једине две прилике за гол, два пута затресли мрежу Голубовића и стекли, испоставиће се, ненадокнадиву предност. У 30. минуту, после прекршаја Јашића над Илићем, досуђен је пенал за госте, а сигуран извођач био је Марко Јанковић. Само два минута касније, поново из прекида, гости су дуплирали предност - слободан ударац са леве стране извео је Рашевић, а Гентић је неометано захватио лопту главом и из непосредне близине матирао Голубовића. У 38. минуту, Љубомир Арсић је ударцем главом смањио заостатак своје екипе, али до краја Златибор, и поред неколико солидних шанси, није успео да остане непоражен, што је додатно отежала чињеница да су меч завршили са два играча мање. Анђелковић је у 64. минуту искључен после прекршаја над Рашевићем, а у 86. минуту, Мршевићу је због приговора судија показао да напусти терен пре времена.

Златибор: Голубовић, Јашић, Мршевић, Анђелковић, Брадоњић (од 66. Костадиновић), Станић, Арсић (од 60. Павловић), Лакићевић, Божовић (од 78. Авдић), Ђаковац, Хамзић. Тренер: Владимир Мудринић

Будућност Крушик: Војислављевић, Косић, Павловић, Солдатовић, Гентић, Младеновић, Ристић (од 46. Исидоровић), Јанковић, Илић (од 93. Пријовић), Рашевић, Обрадовић (од 73. Поповић). Тренер: Душко Обадовић