Васкршње медаље из Шапца за каратисте „Рујна“

На отвореном првенству Шапца, 11. априла 2015. године, млади каратисти „Рујна“ су још једном показали изузетну борбеност и знање. Домаћин овог интернационалног карате турнира, „XIV Шабачки победник“, био је карате клуб „Шабац“.

Такмичење се одвијало на три татамија. Пласиранима, за прва три места у својим категоријама, су уручене медаље и дипломе. КК „Рујно“ је наступио са дванаест такмичара.

У категорији девојчице кате 2008 и млађе (апсолутни ниво) посебно се издвојила Мира Станић, која је својом борбеношћу успела да освоји златну медаљу. Потом су уследила два сребра за Ведрану Селаковић и Петру Божић. Што се тиче Петре ово је за њу било прво, али и више него храбро и успешно, учешће на такмичењу. Јована Аћимовић, Милица Шундерић, Аница Радибратовић и Николина Тодоровић су успеле да се пласирају на треће место и кући понесу брнзана одличја.

У мушком делу, одсечно и неустрашиво, за сребро се изборио Дарко Лазаревић, док су бронзу освојили Вук Милосављевић, Вукашин Вилотијевић, Јанко Гукић и Филип Урошевић.