Реми фудбалера Златибора са Михајловцем; Победа и реми млађих селекција (ВИДЕО)

У 6. колу Српске лиге Запад фудбалери Златибора ремизирали су на свом терену са екипом Михајловца 1934 (1-1). Гости су повели у 34. минуту голом Стојановића, док је изједначење домаћима донео Анђелковић голом у 66. минуту. Златибор је на овом мечу створио више шанси, али није успео да их реализује, и поред чињенице да су меч завршили са два играча више, с обзиром да су Ивковић и управо стрелац гола, Стојановић, због по два жута картона морали пре времена да напусте терен.

ФК Златибор: Голубовић, Јашић, Мршевић, Анђелковић, Станић, Брадоњић (59. Авдић), Арсић (65. Костадиновић М.), Лакићевић, Божовић, Ђаковац, Хамзић (46. Павловић). Тренер: Владимир Мудринић

ФК Михајловац  1934: Добрић, Миовић, Ивковић, Стојановић, Пејић (93. Ђорђевић), Дишић, Јовановић (59. Милосављевић), Арсенијевић, Крњајић, Лукић, Реџић. Тренер: Драган Ђорђевић.

Кадетска селекција Златибора савладала је вршњаке из Полимља са 4-2, док су пионири против одговарајуће селекције такође клуба из Пријепоља ремизирали (1-1)