Први пораз фудбалера Златибора, Чајетина и даље без победе

Детаљ са утакмице Будућност Крушик - Златибор

Фудбалери Златибора доживели су први пораз у сезони, на гостујућем терену од Будућности Крушик са 1:0 у четвртом колу Српске лиге Запад.

Чајетински тим је у надокнади времена, у 93. минуту голом Небојше Алексића остао без бодова. После уједначеног првог полувремена, Златибор је играо све слабије како је меч одмицао.

После две победе и ремија ово је први пораз за тим Славише Ковачевића, који је у каријери водио и екипу Будућности Крушика. Екипа из Чајетине је сада на четвртом месту са седам бодова, колико има и Будућност. У следећем колу, Златиборац дочекује Јошаницу из Новог Пазара, која има победу, реми и два пораза од почетка такмичења. Меч се игра у суботу од 16:30ч на Швајцарији.

Са друге стране, Чајетина је доживела и четврти пораз у Западно-моравској зони. У четвртој рунди четвртог ранга такмичења изгубила је од Севојна у гостима са 3:1. У наредном колу екипа дочекује Овчар из Марковице, који има седам бодова.