Победа Златибора у Kрушевцу после преокрета

Фудбалери Златибора победили су екипу Трајала на гостовању резултатом 2:1 у заосталој утакмици 13. кола Прве лиге Србије. Екипа Предрага Ристановића је дошла до седме победе и четвртог места у такмичењу након преокрета у другом полувремену.

Стрелци за Златибор на стадиону "Младост" у Kрушевцу били су играчи на позицији задњег везног Никола Недељковић у 75. и Марко Стојановић у 90. минуту. Претходно је предност "гумарима" у 31. минуту донео искусни Адмир Kецап  из пенала.

Златибор је у групи од четири тима који после 15 кола имају 26 бодова на челу табеле уз Графичар, Металац и Kабел. За чајетински тим ово је трећа узастопна победа, а пета везана утакмица без пораза, што их је довело до врха табеле у веома изједначеној и неизвесној лиги.

Са друге стране, Трајал није победио на 12. узастопној утакмици, након што су првенство почели са три везана тријума, а ово им је четврти пораз и пали су на 13. место са 17 бодова.

У другом заосталом мечу лидер Графичар је код куће поражен од крагујевачког Радничког са 2:0

Трајал - Златибор 1:2 (1:0)

Стадион: Младост, судија: Иван Стаменковић.

Трајал: Стојановић, Радмановац, Милисављевић, Радовановић, Јуф, Лишчевић, Кецап, Савић, Ђуровић, Пуношевац, Петровић.

Златибор: Чупић, Јездимировић, Анђелковић, Глишовић, Тодоровић, Н. Стојановић, Недељковић, Јовановић, Стаменић, Весић, Ђокић.