Општинске спортске игре-Дан 3

На Општинским спортским сусретима, које организује ЈП Културно спортски центар Чајетина, победник фудбалског турнира у категорији млађих пионира је екипа Црне Мамбе, која је у финалу са 5-0 савладала Стару Даму, водивши већ после полувремена са 4-0. Ове две екипе играле су и у прелиминарном делу такмичења, када су Црне Мамбе, у неупоредиво неизвеснијем сусрету, славиле са 3-2. У борби за треће место, Галакси Тим је савладао Костоломце са 2-0. Иначе, у прелиминарном делу такмичења, од исте екипе су поражени са 11-2.

Вечерас су на програму полуфинала у баскету код сениора, као и меч за треће и прво место (програм креће од 18 часова). У полуфиналу ће се састати: Међеди-Конквистадори и Чајетинци-Гром.

Такође, одиграће се и преостала два меча прве фазе у сениорском фудбалу: Јорганџије-Чајетинци и Златиборци-Жути Маслачак, после чега ће се дефинитивно знати парови полуфинала, које ће почети од 18.30.

Сутра су на програму финала у фудбалу и сениорском тенису, чиме ће се овогодишње издање Игара завршити.