Наши фудбалери победили у обе утакмице

У недељу су оба наша фудбалска клуба однела победе над противничким тимовима.

У претпоследњем, 29. колу Зоне „Дрина“ фудбалери “Златибора” победили су у гостима екипу “Рађевац” из Крупња резултатом 2:1. Стрелац оба гола за „Златибор“ био је Емир Хамзић (32. и 53. минут утакмице). Ова победа потврдила је добру уиграност и тактику којом су Златиборци још пре месец дана обезбедили 1. место на табели.

fk-cajetina

Такође у недељу, у 25. колу Златиборске окружне лиге, ФК „Чајетина“ је на стадиону Швајцарија постигла убедљиву победу против ФК “Вишесава” из Бајине Баште резултатом 4:0. Прво полувреме није обећавало овакву победу завршивши се једним постигнутим голом, али је друго завршило тријумфом. Заслужни за постигнуте поготке били су Марко Костадиновић ( 3 гола) и Марко Божовић (1). Овом победом је ФК „Чајетина“ обезбедила 3. место на табели.