Мали фудбал: Пораз Златибора код куће

У утакмици 4. кола Регионалне лиге Запад КМФ Златибор поражен је као домаћин од екипе Косјерића са 4:3 (1:1), што им је први пораз на свом паркету, укупно други у лиги.

Златибор је водио у два наврата, головима Драговића у 5, а потом и Шуњића у 26. минуту. Гости су изједначили у последњем минуту првог полувремена, из пенала, преко Пешића. Исти играч је недуго потом, у последњим тренуцима првог периода, извео још један казнени ударац, али овога пута није био прецизан. Косјерић је у размаку од 33. до 37. минута постигао три гола и по први пут повео. Ракић је са два брза поготка доео преокрет свом тиму, после чега је Симић искористио потпуну офанзиву Златибора и послао лопту у празну мрежу, за још убедљивију предност (4:2). До краја меча Чајетинци су једино успели да ублаже пораз, голом Марка Костадиновића.

Треба додати да су оба тима по једном погодили оквир гола, да је домаћи састав пропустио неколико добрих контри, али и то да је голман домаћих, Кутлешић, зауставио неколико изгледних удараца Косјерића.

КМФ Златибор: Кутлешић, Марић, Костадиновић Ж, Шуњић, Петровић, Костадиновић М, Драговић, Спасенић В, Филиповић, Спасенић Д, Зековић. Тренер: Ратко Несторовић КМФ Косјерић: Петронијевић, Ерчевић, Обрадовић, Николић, Ракић, Васиљевић, Симић, Штуловић, Пешић, Зарић.