Мали фудбал: Четврта победа у низу за Златибор (видео)

КМФ Златибор наставио је серију победа у Регионалној лиги Запад. Чајетинци су у 8. колу на свом паркету савладали МБ Наменска Лучани са 5:3 (2:1), дошавши до четвртог узастопног тријумфа.

И овај меч показао је да дуели ових тимова пролазе у знаку велике резултатске неизвесности. Гости су повели на самом почетку, голом Стефана Ристовића, искористивши превише офанзивну игру Чајетинаца (0:1). Александар Драговић је изједначио у 8. минуту, а у последњим тренуцима првог периода Марко Костадиновић је крунисао соло акцију поготком (2:1). Драговић је у 29. минуту повисио на 3:1, Иван Рађеновић у 34. постигао гол за Наменску, а само минут касније Драговић је својим трећим голом на сусрету вратио два гола предности свом тиму. Ристовић је у 37. поново смањио, а коначан резултат поставио је Жељко Костадиновић у 39. минуту.

У наредном колу Златибор ће гостовати Косјерићу, јединој екипи која их је савладала ове сезоне.

КМФ Златибор: Кутлешић, Костадиновић Ж, Дедић, Костадиновић М, Марић Д, Петровић, Драговић, Спасенић, Јанковић, Шуњић. Тренер: Ратко Несторовић

КМФ МБ Наменска Лучани: Стојановић, Рађеновић, Маринковић, Урошевић, Ристовић, Милисављевић, Божић, Марић Н, Тодоровић, Ђокић, Пантелић. Тренер: Предраг Алемпијевић