КМФ Златибор се убедљиво реванширао Пријепољу (видео)

Други део такмичења у Регионалној лиги Запад КМФ Златибор започео је убедљивом победом на свом паркету над екипом ПП 182 од 7:0 (2:0). Чајетинци су тако дошли до треће победе у шест мечева и притом се реванширали Пријепољцима за убедљив пораз на старту сезоне (1:5). Такође, у последња два меча Златибор је постигао укупно 16 голова.

Утакмицу је на известан начин обележио Ђорђе Дедић, који је дебитовао за домаћи тим са два постигнута гола (26. и 35. минут) и са једном асистенцијом за гол Шуњићу у 28. минуту. Серију голова отворио је Александар Драговић голом у 2. минуту, после одузете лопте. У 17. Марић је реализовао контранапад, голман Кутлешић је веома добру партију крунисао голом са своје половине терена у 30. минуту, а коначан резултат поставио је Жељко Костадиновић у 37. минуту. Треба истаћи и то да су гости имали неколико добрих прилика, али су углавном били непрецизни пред самим голом, а притом је и чувар мреже домаћих имао неколико запажених интервенција.

КМФ Златибор: Кутлешић, Марић, Костадиновић Ж, Јанковић, Шуњић, Драговић, Костадиновић М, Шкодрић, Дедић, Петровић, Љубојевић. Тренер: Ратко Несторовић

КМФ ПП 182: Минић, Цвијовић, Думић, Лапчевић, Марачић, Новковић, Ранитовић, Ђурђевић