КК Златибор - КК Раднички 1950 60-89 (кадети)

Кадетска селекција КК Златибор поражена је на свом паркету од крагујевачког Радничког 1950 са 60-89 (19-21, 17-23, 8-22, 17-22), тако да после 7. кола Међурегионалне лиге Центар остају на једној оствареној победи.

Гости су отворили меч серијом 6-0 помоћу пресинга на који домаћи играчи нису успевали да одговоре. У наставку четвртине Златибор је бољом одбраном успео да на паузу оде са кошем заостатка. Већ почетком наредног периода домаћи су преокренули серијом 9-0 (28-21), али је поново неприлагођавање на пресинг Радничког условило да после првог полувремена гости буду у предности (36-44).

Утакмица је одлучена у трећој деоници, када су до изражаја дошли физичка надмоћ гостију, док је највише сарадњи Андреје Маринковића и Луке Урошевића предност гостију достигла плус 22 (38-60).

КК Златибор: Станић, Туцовић, Лојаница 19 п. 8 ск, Пећинар 15, Млађеновић 2, Весовић, Љубојевић, Ивановић, Грбић, Савичић, Јовановић 21, Колев 2 п. 8ск. Тренер: Душко Пантовић

КК Раднички 1950: Кочановић 6, Рајковић 11, Радовановић 8, Ивошевић, Бачаревић 13 п. 8ск, Тадић 5, Нешић 8 п. 6 ск, Урошевић 20 п. 6 ск, Радмановић 2, Маринковић 11 п. 5 ск. 11 ас, Гашић 4. Тренер: Ивица Вукотић