Још једно злато и треће место за АК Чајетина на Финалу Купа Србије

Другог такмичарског дана Купа Србије у атлетици, такмичари АК Чајетина остварили су још два сјајна резултата. Биљана Цвијановић је, после злата у трци на 1500 метара, успела да освоји најсјајније одличје и у такмичењу на 3000 метара стипл, временом 10:12:85, испред Јасмине Пругинић (АК Сурчин, време 10:47:63) и Милане Гаврилов (АК Нишки Маратон, време 11:08:29). Мирко Петровић није успео да дође до другог злата. После тријумфа у трци на 3000 метара, заузео је треће место у такмичењу на 5000 метара, са временом 14:54:47. Победник овог такмичења био је атлетичар Партизана, Горан Нава (време 14:41:57), испред Јасмина Љајића из Новог Пазара (14:42:29). Наредног викенда, нашу репрезентацију очекује екипни Куп Европе у Риги, у којем ће се наша селекција борити за пласман у Прву Лигу. Коначни списак репрезентативаца биће објављен сутра.