Још једна "Пирова победа" Златибора (видео)

Фудбалери Златибора победили су Шумадију из Аранђеловца резултатом 3:2 на домаћем терену у 33. колу Српске лиге Запад. Ни ова победа као ни оне из неколико претходних кола није донела велико задовољство јер је до три бода дошла и Слога чиме је остала на првом месту на табели. На мечу који је одигран по терену који није лак за игру повела је екипа из Аранђеловца голом Ратковића у 16. минуту, а преокрет за екипу Предрага Ристановића донели су Владимир Ћировић у 41. минуту, резервиста Никола Младеновић у 51, и поново Ћировић у 55. минуту из пенала, док је други погодак за госте уписао Стефан Тривковић. Златибор: Дивац, Миличић, Србијанац, Јокић, Анђелковић, Радуловић, Ристивојевић, Павловић, Видић, Вујић, Ћировић. Играли су још: Младеновић, Кастратовић, Никачевић. Шумадија: Јевтић, Лазовић, Пајевић, Раденковић, Качаревић, Илић, Ранђић, Спасић, Милентијевић, Ратковић, Тривковић. Тренер: Радован Радаковић. https://www.youtube.com/watch?v=DXORhbIyJLo&feature=youtu.be