Хајдук бољи од Чајетине

У другој контролној утакмици пред почетак нове сезоне, ФК Чајетина поражен је на „Швајцарији“ од београдског Хајдука са Лиона резултатом 3-0 (1-0). Наш тим је у првом полувремену пружио веома добар отпор српсколигашкој екипи, када је створио и неколико солидних шанси за погодак, а можда најбољу имао је новопридошли Никола Лукачев, који је у 35. минуту после корнера, лопту захватио главом и погодио стативу. Гости из Београда повели су у 30. минуту, голом Марка Живковића са 20 метара. У наставку, Хајдук је у потпуности преузео иницијативу. Предност је дуплирао Владимир Усиљанин у 60. минуту, док је коначан резултат поставио Асмир Мисини са пенала у 70. минуту. Фудбалери Чајетине за викенд ће одиграти утакмицу 1.кола Купа ОФС Ужица, против екипе Биоске. Тренер, Дарко Видић, најавио је да ће на овој утакмици пружити шансу играчима из подмлатка, који у претходном периоду нису добијали значајнију минутажу. Дуел ће бити одигран на помоћном терену стадиона „Швајцарија“, у недељу од 18 часова.