Футсал: Златибор успешнији од Флеша (видео)

Екипа Златибора савладала је на паркету дворане "Спортског центра Чајетина" екипу Флеша са 9:2 (4:1), у дуелу 17. кола Регионалне лиге Запад у футсалу. Чајетинци су тако дошли до 34. освојеног бода, тј. до 11 победе у првенству.

Иако у уводних неколико минута није било голова, домаћи састав је релативно брзо постигао четири гола и на полувреме отишао са пристојном предношћу, што им је знатно олакшало наставак сусрета.  Треба истаћи да су гости на овај меч допутовали са само петорицом расположивих играча.

Четири гола за домаћи тим постигао је Жељко Костадиновић, два Милан Зековић, а по једном су се у стрелце уписали Александар Петровић, Дејан Филиповић и Александар Драговић. Оба гола за Флеш постигао је Јован Ивановић.

Четири кола пре краја такмичења Златибор је на добром путу ка заузимању 2. позиције, с обзиром да водећа Бајина Башта има недостижних 12 бодова предности.

КМФ Златибор: Кутлешић, Костадиновић Ж, Филиповић, Петровић, Марић, Костадиновић М, Драговић, Зековић, Деспић, Љубојевић. Тренер: Ратко Несторовић

КМФ Флеш: Тодоровић, Јовић, Пошарац, Ивановић, Симеуновић