Футсал: Златибор наставио серију победа на домаћем паркету (видео)

У одложеној утакмици 13. кола Регионалне лиге Запад у футсалу екипа Златибора је у дворани "Спортског центра Чајетина" савладала ваљевски Флеш са 7:1 (3:1), што им је осма победа у лиги. Чајетинци су другопласирани тим са 25 бодова.

И поред несумњиве доминације Златибора, резултат је био нерешен све до завршнице првог полувремена, када су домаћи постигли два брза поготка. У наставку су теренску иницијативу потврдили са још четири поготка.

Занимљиво је истаћи да су се сви играчи домаће екипе уписали у стрелце.

Голове за домаће постигли су: Александар Драговић у 2, Александар Петровић у 15, Дејан Филиповић у 16, Марко Костадиновић у 26, Лука Деспић у 28, Немања Кутлешић у 30. и Дарко Марић у 32. минуту. Једини гол за Флеш постигао је Јован Ивановић у 6. минуту.

У наредном колу, којим ће се завршити други круг лигашког такмичења, Златибор ће у недељу од 16 часова дочекати екипу Карелија из Уба.

КМФ Златибор: Кутлешић, Петровић, Костадиновић, Филиповић, Марић, Драговић, Деспић

КМФ Флеш: Тодоровић, Јовић И, Ивановић, Пошарац, Јовић Б, Симеуновић