Футсал: Нови убедљив тријумф Златибора (видео)

У првој утакмици трећег круга такмичења Регионалне лиге Запад у футсалу Златибор је на паркету дворане "Спортског центра Чајетина" савладао екипу Зенона са 16:4 (8:0). Чајетински састав дошао је тако до 10. победе у сезони, одн. сада има 31 освојени бод. И даље су на 2. месту, са 12 бодова мање од Бајине Баште, којој ће гостовати у наредној рунди, почетком наредне седмице.

Домаћи тим је све дилеме око победника практично отклонио у првих 10 минута утакмице, с обзиром да су за то време постигли пет голова, а после првог полувремена су водили са 8:0. У наставку су постигли исто толико голова, с тим да су и гости успели да у четири наврата затресу противничку мрежу.

По три гола постигли су Александар Петровић и Немања Стојановић, по два Александар Драговић, Марко Костадиновић, Дарко Марић и Немања Кутлешић, а по један гол постигли су Милан Зековић и Жељко Костадиновић.  За госте се двапут у стрелце уписао Иван Митровић, док су по један гол постигли Милан Бојичић и Немања Ивковић.

КМФ Златибор: Кутлешић, Костадиновић Ж, Костадиновић М, Стојановић, Петровић, Драговић, Марић, Деспић, Зековић. Тренер: Ратко Несторовић КМФ Зенон: Милетић, Бојичић, Васић, Ивковић, Јовановић, Јосиповић, Митровић, Станојловић, Манделц, Протић, Поповић https://www.youtube.com/watch?v=ytzJt13kjL4 И. Јанковић