Фудбалери Златибора били близу сензације у Купу

У одложеној утакмици 1/16 финала Купа Србије фудбалери Златибора су били веома близу прворазредног изненађења, елиминације најтофејнијег српског клуба, Црвене звезде. Чајетинци су на стадиону "Рајко Митић" водили а 2:0, али су на крају поражени са 4:2.

Златибор је голом Јањића у 31. минуту решио прво полувреме у своју корист. Милорадовић је у 56. дуплирао вођство екипе Зорана Његуша и најавио велико изненађење на стадиону "Рајко Митић". Међутим, црвено-бели су веома брзо дошли до поравнања - у 71. минуту Иванић је смањио, а само два минута касније Вукановић је изједначио. До потпуног преокрета Звезда је дошла са још два брза поготка - Панков је био стрелац у 84, а у 86. минуту Радуловић је угасио и последњу наду тиму из Чајетине да би могао доћи до вероватно највеће победе у историји клуба.

И. Јанковић (фото: архива)