Фудбалери Чајетине успешнији од Јежевице

Фудбалери Чајетине дошли су до победе у мечу 6. кола Златиборске окружне лиге. Они су на "Швајцарији" после преокрета савладали Јежевицу са 4:1.

Гости су први повели, голом Вукашина Пешића у 20. минуту. Десетак минута касније Михаило Вујовић је изједначио голом из слободног ударца, а нешто касније је резултатски преокрет донео Бранко Божовић. Недуго по почетку другог дела Александар Савић је псотигао трећи гол за свој тим, а коначни резултат поставио је Бранко Радовић у 80. минуту.

ФК Чајетина: Ристановић, Вујовић, Петковић, Дедић, Ђурић, Михаиловић, Павловић, Бојић, Божовић, Ћалдовић, Савић. На клупи: Радовић, Јовановић.

ФК Јежевица: Јелић В, Јовановић, Ђорђевић, Јелић Ђ, Пешић, Шуњеварић, Сретеновић, Стевановић М, Стевановић Н, Живковић, Даничић. На клупи: Арсић.