Фудбалери Чајетине савладали лидера

У првој утакмици пролећног дела Златиборске окружне лиге фудбалери Чајетине су на "Швајцарији" савладали водећу Ариљску рампу са 2:0. Домаћи тим показао је да се у току паузе играчки појачао и да би други део такмичења могао да им донесе боље резултате.

Већ у 5. минуту Стефан Михајловић се добро снашао и практично из мртвог угла успео да искористи центаршут с леве стране и да пошаље лопту у гол. Коначан резултат поставио је Иван Лазовић, који се у 39. минуту "прикрао" пред противнички гол и лопту упућену из слободног ударца спровео у мрежу. Први период био је знатно садржајнији део утакмице, а треба истаћи да су гости у два наврата погодили оквир гола, а Чајетина је пропустила једну веома добру прилику када су послали лопту преко гола у тренутку када је чувар мреже гостију био удаљен од ње.

У наредном колу Чајетинци ће гостовати Перућцу.