Фудбал: Златибор поражен у завршници меча у Нишу

У утакмици 18. кола Линглонг Суперлиге Србије фудбалери Златибора су на гостовању у Нишу поражени од Радничког са 2:1. Домаћи тим повео је голом Ђуричковића у 38. минуту, изједначење гостима донео је Ђаковац, поготком у 54. минуту, али је поново Ђуричковић голом у судијској надокнади спречио госте да дођу до бода.

Чајетинци су остали на 15 освојених бодова у првенству, а у наредном колу, последњем у јесењој полусезони, дочекаће екипу Мачве, која је овог викенда поражена на свом терену од Рада са 1:0. Нови Пазар је са 1:0 савладао металац, док је истим резултатом Војводина као гост савладала Спартак из Суботице. Поподне ће играти Вождовац и Партизан.

ФК Раднички Ниш: Ристић, Стевановић, Којић, Гаврић, Аксентијевић, Момчиловић, Ћирковић, Петровић, Пантелић, Живковић, Ђуричковић. На клупи: Којић, Марковић, Спасић, Миловановић,Митровић, Касалица,Ђурић, Костић, Ђурановић, Стоиљковић, Дашић. Тренер: Владимир Гаћиновић

ФК Златибор: Чубраковић, Анђелковић, Стаменковић, Почек, Ђаковац, Петронијевић, Милорадовић, Миличић, Јањић, Живановић, Исламовић. На клупи: Чупић, Ђокић, Николов, Мирковић, Вукић, Радовић, Ћировић. Тренер: Зоран Његуш

(фото: архива)