Фудбал: Златибор поражен од Синђелића

У премијерном мечу 10. кола Прве лиге Србије фудбалери Златибора су на гостовању Синђелићу поражени са 2:1. Домаћи су до победе дошли головима Минића у 27. и Ђорђевића у 63. минуту, а Александрович  је голом у 78. минуту ублажио пораз Златибора. Чајетински тим тако остаје на 13 освојених бодова, док је Синђелић остварио другу победу у сезони и сада има девет бодова.

ФК Синђелић: Стефановић, Бумбар, Ђорђевић, Минић, Вучићевић, Цакић, Жанг, Драгачевић, Вукићевић, Крстић, Илић, Горановић. На клупи: Вукашиновић, Томовић, Сићовић, Жанг Ј, Радуновић, Милићевић

ФК Златибор: Стаилковић, Јездимировић, Илић, Недељковић, Јовановић, Крушевац, Стаменић, Радовић, Весић, Анђелковић, Александровић. На клупи: Чупић, Дашић, Ђокић, Глишовић, Бојић, Дивац, Ђокић Л

Чајетински клуб ће у наредном колу на свом терену играти против Смедерева 1924, а претходно ће, средином наредне седмице (25. септембра), у мечу 1/16 финала Купа Србије на "Швајцарији" дочекати тренутног лидера Линглонг Суперлиге Србије, новосадску Војводину.

(фото: архива)