Фудбал: Златибор поново на последњем месту

Пораз фудбалера Златибора

Фудбалери Златибора изгубили су од Лознице у гостима са 2:0 у 28. колу Моцарт бет Прве лиге Србије. Чајетинском тиму је тако прекинут низ од шест утакмица без пораза и са 13. неуспехом у сезони поново се тим налази на последњем месту табеле.

Златибор је оба гола примио у другом полувремену, а занимљиво да је на осам утакмица другог ранга у овом теремину постигнут само један погодак у првих 45 минута. Голове за лознички тим постигли су Игор Вићентијевић и Матвеј Мартинкевич. Овај меч је одигран у Клупцима због радова на стадиону Лагатор.

Чајетинци су пали на последње место после ремија Рада који сада има један бод више. Златибор има 23 бода, док је Лозница дошла до 27. бода у сезони. У следећем колу Златибор дочекује управо екипу Рада у још једном дербију зачеља.