Фудбал: Златибор и даље два бода иза Слоге, Чајетина победила

ФК Златибор победио је Полет у Љубићу са 2-0 тако да два кола пре краја сезоне у Српској лиги Запад и даље има два бода мање од пожешке Слоге, која је као гост савладала Смедерево 1924 са 1-0.

ФК Чајетина славио је на свом терену са 3-2 против Омладинца из Здравчића у утакмици 28. кола Златиборске окружне лиге.

Оба гола за домаћина у првом полувремену постигао је Михаило Јечменица, у 5. и у 20. минуту. У 60. минуту Вељко Спасенић је одузео лопту на противничкој половини и упослио Обрена Радишића, који је спровео лопту у небрањену мрежу (3-0). Омладинац је са два брза гола успео да меч уведе у неизвесну завршницу, а имали су веома добру прилику и да дођу до изједначења. Чајетина је у три наврата погађала оквир гола, а гости једном.