Фудбал: Златибор дошао до треће победе

Утакмица Златибора и Полета

Фудбалери Златибора победили су Полет из Љубића са 3:2 у петом колу Српске лиге Запад на домаћем терену и тако дошли до треће победе у такмичењу.

После неколико добрих шанси у првих пола сата игре, домаћи долазе у вођство голом Милоша Маринковића који је упутио прецизан ударац са око 20 метара. Исти играч је постигао и други гол у 39. минуту, a до убедљивих 3:0 Чајетинци долазе два минута касније голом нападача Луке Јованића.

Иако је деловао да екипа Славише Ковачевића има контролу над утакмицом, гости из Љубића су боље одиграли друго полувреме и са два гола уносе у неизвесност.

Златибор је са трећим тријумфом дошао до 10. бода у сезони, и тренутно је на четвртом месту трећег ранга. У следећем колу екипа дочекује Јошаницу која има три бода мање.