Фудбал: Трећа победа пионира Златибора

Пионирска селекција Златибора победила је екипу Јединство Путева са 2:1 на домаћем терену у трећој утакмици Пионирске лиге региона западне Србије (западноморавска група).

Екипа Дарка Видића повела је у првом полувремену голом Михаила Радовића у 28. минуту, а на 2:0 повисио је Ђорђе Брковић у 43. минуту, да би Јединство до смањења езултата дошло три минута касније поготком Токовића.

За Златибор су наступали: Баћковић, Бабић, Младеновић, Глишовић, Браловић, Вукомановић, Брковић, Радовић, Радишић, Јеремић, Гордић. Играли су још: Секулић, Милосављевић, Јоксимовић.

Генерација играча рођених 2005. године победила је у све три утакмице у досадашњем такмичењу, а претходно су савладали Јавор и Металац истим резултатом 5:2. У утакмици четвртог кола Златибор гостује Слоги у Пожези.

Кадетска селекција Златибора такмичење почиње наредног викенда, док омладинци први меч у својој лиги играју 7. септембра.