Фудбал (резултати): Златибор и даље први, победа у Лозници

Фудбалери Златибора успели су да дођу до нове победе у Српској лиги Запад, којом су задржали лидерско место на табели три кола пре краја јесење полусезоне.

Изабраници Владимира Мудринића славили су на гостовању Лозници са 2-1, головима Богдана Миличића и Николе Младеновића, којем је ово био осми гол у сезони. На полувремену је резултат био нерешен (1-1).

Већ у среду Златибор ће одиграти меч 1/8 финала Купа Србије са екипом Чукаричког (Швајцарија, 14 часова).

Омладинци Златибора победили су ФАП у Прибоју са 1-0, док су кадети поражени на гостовању ужичкој Слободи са 5-2. Пионири Златибора су победом над Севојном од 5-0 задржали прво место.

Утакмица 11. кола Златиборске окружне лиге између Савинца и Чајетине прекинута је у 83. минуту, при вођству домаћих од 3-2. Голове за госте постигли су Иван Лазовић и Немања Кутлешић (7. гол у сезони).

Фудбалери Криве Реке задржали су водеће место у Општинској лиги Ужице, победивши Соко у Бајиној Башти са 3-0, а сутра ће екипа Златибор 2 од 16 часова дочекати Полицајац 92.

(фото: архива)