Фудбал: Реми и пораз кадета и пионира Златибора

Млађе категорије Златибора одиграле су две утакмице прошлог викенда на којима су забележени реми и пораз.

Пионирска селекција одиграла је нерешено са Јавором 1:1 у 17. колу Пионирске лиге Западно – моравске групе. Екипа Дарка Видића је губила од шестог минута када је гол постигао Станковић, а изједначење је донео Огњен Радишић у 51. минуту. Имали су пионири Златибора још шанси, али нису успевали да дођу до гола који би им донео 13. победу у сезони. На табели је чајетински тим сада на трећем месту са 39 бодова иза Гаучоса који имају 40 и Слоге из Пожеге са 47.

Кадети су у 13. колу изгубили од БИПа са 2:0 на гостовању у Чачку у 13. колу друге Кадетске лиге Западно – моравске групе. Екипа тренера Максимовића је сада на шестом месту са 17 бодова.

Млађе категорије имају још један меч у овој полусезони, заостали меч за кадете, док су пионири, петлићи и омладинци завршили полусезону. Ове седмице кадети и пионири ће одирати пријатељски меч против Чукаричког у Београду.

(Фото: Златибор.тв)