Фудбал: Пораз Златибора, Чајетина убедљива

Фудбалери Златибора су у утакмици 8. кола Прве лиге Србије поражени на гостовању крагујевачком Радничком 1923 са 1:0. Овим поразом Чајетинци су прекинули серију непобедивости, али су остали на истом одстојању у односу на водећи Графичар, који је у овом колу такође изгубио, с обзиром да је Земун на свом терену славио минималним резултатом. Међутим,  коло ће бити комплетирано тек сутра, када би водећу позицију могли преузети Кабел или Металац (дочекују Колубару, одн. Синђелић).

У овој рунди пиротски Раднички савладао је Будућност из Добановаца са 2:0, Динамо и Трајал су играли без голова, док је Смедерево савладало Нови Пазар са 1:0. Златибор ће у следећем колу дочекати Металац.

ФК Раднички 1923: Савић, Мијатовић, Петровић, Тодоровић, Никодијевић, Ковачевић, Ћировић, Видовић, Варјачић, Здравковић, Илић

ФК Златибор: Чупић, Јездимировић, Илић, Недељковић, Јовановић, Стојановић, Ђокић, Тодоровић, Анђелковић, Тачибана, Дивац

У мечу 4. кола Златиборске окружне лиге фудбалери Чајетине су са убедљивих 4:0 победили Котроман на "Швајцарији".

Филиповић се у 22. минуту најбоље снашао у казненом гостију и постигао водећи гол, а Бранко Радовић је дуплирао вођство Чајетине почетком другог полувремена. Дедић је потом са још два поготка потврдио убедљив тријумф свог тима, који се са нова три бода потпуно враћа у трку за знатно бољи пласман.

ФК Чајетина: Ристановић, Михајловић, Петковић, Дедић, Лазовић, Ђурић, Филиповић, Вујовић, Ћалдовић, Савић, Радовић. На клупи: Тадић, Јечменица

ФК Котроман: Драговић, Полић, Шопаловић, Јакшић, Станић, Видић, Росић, Марковић, Радивојевић, Глибетић, Шпијуновић. На клупи: Турудић