Фудбал: Поново порази Златибора и Чајетине

Утакмица Чајетине и Будућности

Фудбалери Златибора и Чајетине други викенд узастопно су доживели поразе у својим такмичењима.
Чајетина је изгубила од Будућности из Ариља са 0:4 у једанаестом колу Западно-моравске зоне на домаћем терену. Чајетински тим је у дербију зачеља поражен од јединог тима који је до сада имао слабији учинак у сезони. Меч би можда имао другачији ток да штопер домаћих Обрадовић није добио црвени картон у десетом минуту. Гостујући тим, за који наступа група играча из Новог Пазара, је у финишу полувремена дошао у вођство после шутева из даљине а у наставку су Чајетинци потпуно подбацили и Будућност олако долази до још два поготка.
Чајетина је пала на последње место без иједне победе, а у следећем колу је поново домаћин против Слободе из Чачка.
Златибор је изгубио са 1:0 од екипе Врело спорт на гостовању у 11. колу Српске лиге Запад. У родном месту Немање Матића тим из Чајетине је доживео четврти пораз у сезони. Развојни тим Јединства са Уба је до тријумфа дошао голом Данијела Петковића. Екипа Славише Ковачевића је на седмом месту табеле са 15 освојених бодова, а ово је био трећи пораз у последње четири утакмице. У следећем колу Златибор дочекује једно од најпријатнијих изненађења такмичења Омладинац из Заблаћа који са клупе води чајетински тренер Владислав Росић.