Фудбал: Победа Чајетине над Сечицом, пораз Савинца

Фудбалери Чајетине су у 17. колу Златиборске окружне лиге као домаћини савладали Сечицу са 3:0 (2:0), дошавши до 13. победе у 16 утакмица. С обзиром да је водећи Савинац у овој рунди поражен на гостовању Вишесави (1:0) Чајетинци имају прилику да већ у среду после дуже времена поново дођу на чело табеле. Тада је на програму њихов одложени меч са Лазарицом, који ће се играти такође на Златибору, а подсећамо да Чајетине сада има два бода мање од Савинца, уз утакмицу мање.

У дуелу са Сечицом домаћи тим дошао је до победе без већих проблема, искористивши практично све озбиљније прилике које је створио, док гости, с друге стране, нису имали већих прилика за постизање гола. Чајетинци су повели у 20. минуту, голом Бранка Божовића, а у 38. је Ненад Ерић псоле прекида био најспретнији пред голом гостију. Коначан езултат је у 69. минуту поставио Бранко Радовић. После поменуте утакмице са Лазарицом у среду, Чајетина ће у наредном колу гостовати екипи Омладинца. И. Јанковић