Фудбал: Мајсторија Михаиловића за нову победу Чајетине

ФК Чајетина - ФК Црнокоса

Фудбалери Чајетине победили су Црнокосу са 2:1 у дербију 16. кола Златиборске окружне лиге као домаћини на терену на Фарми.

Чајетинци су дошли до 10. победе у такмичењу, друге узастопне у пролећном делу првенства и остају на првом месту табеле.

Екипа Здравка Ђајића повела је голом Стефана Шкодрића у 18. минуту, изједначио је Јанковић у 60. да би победу домаћем тиму донео Стефан Михаиловић евроголом у 88. минуту.

Дерби петог ранга обиловао је узбуђењима и шансама на обе стране, а Чајетина је успела да освоји бодове у једном од бољих мечева у сезони јер је вођство из првог полувремена повраћено у финишу утамице.

После 14 одиграних утакмица чајетински састав је на првом месту са 32 бода, једним више од Лазарице која је у овом колу савладала Перућац са 4:0. У наредном колу Чајетину очекује још један дерби, управо против Лазарице на гостовању. Са друге стране екипа из Косјерића је доживела четврти пораз у сезони и сада су на трећем месту са четири бода мање од Чајетине.