Фудбал: Још један дебакл Чајетине

Фудбалери Чајетине поново поражени

Фудбалери Чајетине изгубили су од Слободе из Чачка резултатом 0:7 у 12. колу Западно - моравске зоне као домаћини на стадиону Швајцарија. Чајетински тим је одиграоп још једну веома слабу утакмицу и доживео је 11. пораз у сезони.

Две узастопне утакмице на домаћем терену нису помогле да се екипа подигне, већ су напротив донеле два убедљива пораза и јасну поруку да је екипа у оваквом стању веома недорасла овом рангу такмичења.

Против екипе из Чачка, Чајетина је и одолевала до средине полувремена, али је тада одбрана савладана први пут, а до паузе и други. У првих петнаестак минута наставка, домаћи су изгледали боље, нападали су и долазе до пенала, али ни са беле тачке ниосу могли до гола јер је голман одбранио шут Марка Станића. Потпуно индиспонирана екипа прима још пет голова до краја меча.

У наредној утакмици последњепласирани тим четвртог ранга српског фудбала гостује Златару.