Фудбал: Чајетина-Савинац 2-0; Победили и петлићи

У мечу 12. кола Златиборске окружне лиге фудбалери Чајетине су на "Швајцарији" победили Савинац са 2-0. Домаћи тим тако је остварио нови тријумф, којим задржава прикључак са водећим тимовима лиге.

Чајетина је у првом полувремену створила више прилика, имала и погођен оквир гола после продора Гукића, док су гости запретили с два ударца из даљине. Домаћи су повели голом Мирослава Гукића,  који је у 60. минуту на левој стативи из прве захватио лопту после корнера. Исти играч је десет минута касније избегао офсајд замку и постигао други гол, поставивши коначан резултат.

ФК Чајетина: Јовановић, Лазовић, Павловић, Цветић, Луковић, Вујовић, Богдановић, Лазаревић, Радовић, Божовић, Гукић. На клупи: Тадић, Филиповић. Тренер-играч: Немања Кутлешић

ФК Савинац: Никитовић, Гачић, Шимшић, Диковић Р, Тасић, Васовић, Маријановић, Драшкић, Диковић И, Павловић Д, Јовићевић. На клупи: Обрадовић, Ракић, Павловић П.

До победе су дошли и петлићи ФК Чајетина. Они су у Ариљу били успешнији од домаће Будућности са 4-3, иако су до три минута пред крај губили са 3-1. Голове су постигли Зоран Чумић, Димитрије и Игор Љубичић и Стефан Каримановић. Екипа Чајетине заузима 2. место у лиги ОФС Ужице.