Фудбал: Чајетина преокретом до треће узастопне победе

Фудбалери Чајетине су на свом терену савладали екипу Савинца са 2:1, у оквиру 11. кола Златиборске окружне лиге. Они су до трећег узастопног тријумфа дошли после резултатског преокрета, а са нова три бода упустили су се у борбу за сам врх табеле.

Прво полувреме није обиловало приликама, изузев озбиљне шансе коју је за домаће пропустио Божовић. Међутим, меч је после 60. минута попримио одлике правог дербија кола. Управо у том тренутку гости су повели - из другог плана је Обрадовић затресао мрежу домаћих, пошто се лопта претходно после слободног ударца одбила о пречку. Домаћи тим тада је заиграо офанзивније  и десетак минута касније изједначио голом Јечменице, после ударца са неких двадесетак метара. Поптуни преокрет и победу Чајетини је донео Тадић, који је искористио једну одбијену лопту после корнера. Треба истаћи да су гости у последњим тренуцима меча пропустили веома добру шансу за изједначење.

ФК Чајетина: Ристановић, Михајловић, Тадић, Божовић, Лазовић, Ђурић, Јечменица, Вујовић, Радовић, Ћалдовић, Савић. На клупи: Дедић, Туцовић. Тренер: Драган Вујовић

ФК Савинац: Никитовић, Стојковић, Диковић, Варничић, Тасић, Васовић, Обрадовић, Драшкић, Митровић, Павловић, Јездимировић. На клупи: Стојковић, Секулић, Маријановић, Диковић П.