Фудбал: Чајетина победом завршила јесењу полусезону

Фудбалери Чајетине су у последњем колу јесењег дела такмичења у Златиборској окружној лиги на "Швајцарији" савладали екипу Јединства из Каленића са 2:0. Чајетинци ће тако на одмор са другог места на табели, са највероватније четири бода заостатка у односу на водећи Савинац.

Домаћи тим био је доминантнији на овој утакмици, али изузев погођеног оквира гола и једне ситуације "један на један", до последњих десет минута меча нису створили превише озбиљних прилика за гол. Пресудни моменти меча догодили су се у самој завршници - у 83. минуту досуђен је пенал за Чајетину, који је реализовао Жељко Станић, а само три минута касније контранапад је успешно реализовао Никола Бјеличић. Треба додати да су гости управо у завршници остали са чак три фудбалера мање на терену. који су искључени због приговора.

ФК Чајетина: Јовановић, Михаиловић, Вујовић М, Дедић, Лазовић И, Станић, Цветић, Бојић, Бјеличић, Костадиновић, Милосављевић. На клупи: Кокоровић, Нинчић, Лазовић М. Тренер: Драган Вујовић

ФК Јединство Каленић: Синђелић, Савић, Ђурђић, Видић, Јовичић, Кулизић, Думањић, Филиповић, Вујовић Г, Мићовић, Вујић. На клупи: Балчак, Пејић, Радовановић. Тренер: Слободан Драгутиновић И. Јанковић