Фудбал: Чајетина на корак од уласка у зонски ранг

Фудбалери Чајетине на утакмици у Мокрој Гори

Фудбалери Чајетине дошли су на корак од освајања првог места у Златиборској окружној лиги победом против Котромана са 5:0 на гостовању у претпоследњем колу такмичења.

Чајетински тим је дошао до убедљиве победе која га држи на првом месту табеле уочи последњег кола када дочекује Јежевицу. Лидер петог ранга је одиграо одличан меч од почетка, не дозволивши домаћину у Мокрој Гори да направи изненађење и поквари планове пред последњу рунди такмичења. Стрелци за 23. победу Чајетине у сезони били су Бјеличић у 13. минуту, Милосављевић у 38, Караичић у 40, Кокоровић у 75. и Милаћевић у 85. минуту.

У 29. колу победу је остварила и Вишесава која остаје на другом месту са два бода мање од Чајетине, којој ће тако у последњем колу бити довољан бод за улазак у Западно - моравску зону. Утакмица против Јежевице игра се у недељу 18. јуна од 17 часова на стадиону Швајцарија.

Чајетина је против Котромана наступила у следећем саставу: Рољ, Деспић (од 63. Михаиловић), Кокоровић, Станић, Милосавељвић (од 70. Нинчић), Томић, Гардић (од 46. Пановић), Бјеличић (од 46. Милаћевић), Костадиновић, Савић, Караичић.