ФК Златибор славио у Ваљеву, ФК Чајетина с десеторицом до бода; Петлићи Златибора поражени од Јединства

Фудбалери Златибора су у 25. колу Српске лиге Запад са два брза гола, у 68. и 70. минуту, савладали у Ваљеву екипу Будућности (2-0). Стрелци су били Кастратовић и Ћировић, који је промашио и пенал, а Ваљевцима је поништен гол у 39. минуту. Чајетинци тако чекају дерби сезоне са пожешком Слогом са вероватноћом да после тог меча дођу до повратка на водећу позицију.

БУДУЋНОСТ КРУШИК – ЗЛАТИБОР 0:2 (0:0) Стадион: „Крушик“, Гледалаца: 500. Судија: Иван Никитовић (Чачак). Жути картони: Ђорђевић, Петровић, Гентић (Будућност Крушик), Вујић (Златибор). Црвени картон: Ђорђевић (Будућност Крушик) у 90. минуту. Будућност Крушик: Ранковић, Ђорђевић, Солдатовић, Петровић, Гентић, Стевановић, Јанковић (од 85. Милинковић), Ћировић (од 72. Станојевић), Исидоровић (од 75. Поповић), Рашевић, Благојевић. Златибор: Дивац, Миличић, Србијанац, Јокић, Анђелковић, Радуловић, Ристивојевић (од 46. Кастратовић, - од 90. Ђурић), Павловић, Видић, Вујић, Ћировић (од 74. Лазовић). На клупи за резерве остали су: Вукашиновић, Савић, Кастратовић, Величковић, Лазовић, Ђурић, Митровић. Тренер: Предраг Ристановић.

Петлићи ФК Златибор су на свом терену поражени од ужичког Јединства са 2-1, а једини гол за домаће постигао је Огњен Радишић из пенала у 75. минуту. За ФК Златибор играли су : Баћковић, Пауновић, Бабић, Браловић, Вукомановић, Брковић, Радишић, Јоскимовић, Јеремић, Станић, Лазовић. На клупи за резерви били су: Јоксимовић М, Глишовић, Лечић, Милосављевић, Младеновић, Дуловић.

Фудбалери Чајетине су у 22. колу Окружне лиге на гостовању Црнокоси одиграли без голова (0-0), с тим што треба истаћи да су последњих пола часа утакмице провели са играчем мање на терену.