ФК "Златибор" - ФК "Слога" 1 : 1

У четвртом контролном мечу пред почетак нове сезоне, ФК Златибор одиграо је нерешено са српсколигашем, Слогом из Пожеге (1-1). Голове су постигли Владан Луковић у 3. минуту за домаће и Борко Николић у 25. минуту за Слогу. Подсећамо, истим резултатом, завршен је и претходни меч ова два тима, који је пролетос одигран у финалу Купа ФС Златиборског округа. И развој утакмице био је сличан као у поменутом финалу. Слога је доминирала већим делом утакмице, створила више шанси, али је Златибор први повео, после добро убачене лопте у казнени простор и лоше интервенције одбране Слоге, Луковић је прецизним ударцем искоса савладао голмана Драгутиновића. Двадесетак минута касније, гости из Пожеге су дошли до изједначења, када је Николић, после корнера, прихватио лопту и ударцем са око 10 метара затресао мрежу. У наставку, обема екипама поништен је по један погодак због недозвољене позиције, а оба тима су пропустила и по једну веома добру шансу за погодак. У 60.минуту, после грешке одбране Златибора, Ђорђевић је неометан шутирао са око 10 метара, али је голман Добрица Филиповић одбранио његов ударац. У 76. минуту, веома добар дупли пас извели су Мудринић и Луковић, нападач домаћих је у казненом простору Слоге успео да створи позицију за ударац, али је послао лопту поред гола.