ФК Чајетина- ФК Јасен 1-4

У мечу 2. кола Златиборске окружне лиге екипа Јасена савладала је као гост Чајетину са 4-1.

Стрелац је у 4. минуту био је Милхад Жиговић, који је искористио пас у простор и лобовао истрчалог голмана Кутлешића. У 30. минуту капитен Алмир Даутовић затресао је мрежу прецизним ударцем са дистанце, а само три минута касније Иван Чочевић је после корнера главом послао лопту у мрежу домаћих. Јасен је практично све своје прилике крунисао поготком, а треба истаћи и да су једном погодили стативу. За домаће једину прилику у овом периоду имао је Божовић, чији ударац с дистанце је заустављен.

У наставку Чајетина је више нападала, али је у 54. минуту голман гостију Лазовић одбранио пенал, после чега је Синђић у 58. минуту повисио на 4-0 и дефинитивно решио питање победника. Јасен је у другом полувремену у још два наврата погодио оквир гола. Чајетина је једини погодак постигла у 61. минуту, када је Бранко Радовић главом послао лопту у гол, после центаршута Божовића из слободног ударца. Такође, добру прилику имао је Гукић, али је његов лоб одбрана Јасена зауставила на гол линији.

Гости су у последњих 20 минута имали играча мање, пошто је искључен Чочевић.

Стартне поставе:

ФК Чајетина: Кутлешић, Лазовић, Луковић, Вујовић, Павловић, Ћалдовић, Гукић, Дедић, Радовић, Божовић, Цветић. На клупи су били: Ћалдовић А, Котуровић, Лазаревић, Станић, Спасенић, Јечменица

ФК Јасен: Лазовић, Пришуњак, Човић, Мехоњић, Балићевац, Чочевић, Даутовић, Трнчић, Жиговић, Тошић, Ризовски. На клупи су били: Планић, Лазовић, Недељковић, Синђић, Ђурђевић, Хаџибулић, Тумбул