Два прва и једно треће место за чајетинске мотоциклисте

motoristi

Чланови AMKK Златибор су протеклог викенда на првој брзинској трци возача мотоцикала, која се бодује и за национални шампионат, остварили запажене резултате и тако најавили борбу за сам врх у овој такмичарској сезони.
На стази Националне возачке академије НАВАК, Марко Максимовић је након дуге борбе са возачем из БиХ успео да однесе победу у класи 1000 формула, док је Горан Стојановић у најјачој класи 1000 стк такође освојио прво место, упркос проблемима које је имао на старту трке. Немања Пауновић је у класи 600 sst освојио треће место, константно добром вожњом од почетка до краја трке. Овиме је AMKK Златибор заузео друго место у екипном бодовању клубова.

Следећа трка мотоспорта ће се возити од 4. до 6. августа на чувеној стази Гробник поред града Ријека у Хрватској.