Четврти тријумф фудбалера Чајетине

Фудбалери Чајетине победили су на "Швајцарији" екипу Првог партизана са 2:1, у мечу 8. кола Златиборске окружне лиге.

У веома садржајном мечу обе екипе играле су нападачки, с јасним циљем да дођу до победе. С обе стране пропуштен је велики број озбиљних шанси, а треба истаћи то да је Чајетина у 25. минуту промашила пенал, при резултату 0:0.

Оба гола за домаће постигао је Бранко Радовић, у 44. и 70. минуту, док је стрелац за Ужичане био Бојан Шмакић.

ФК Чајетина: Ристановић, Вујовић, Петковић, Дедић, Божовић, Ђурић, Лазовић, Бојић, Радовић, Ћалдовић, Савић. На клупи: Јечменица, Јовановић, Михаиловић, Тадић, Туцовић. Тренер: Драган Вујовић ФК Први партизан: Ђурић, Николић, Перишић, Милаћевић, Поледица, Ковачевић Р, Ковачевић Д, Јнаковић, Шмакић, Тодоровић М, Тодоровић И. Тренер: Зоран Халиловић