Чајетина савладала Перућац; Петлићи потврдили јесењу титулу

У утакмици 11. кола Златиборске окружне лиге фудбалери Чајетине савладали су на "Швајцарији" екипу Перућца са 1:0, голом Ивана Лазовића у 15. минуту меча. Чајетинци су деветом победом у лиги преузели водећу позицију, са бодом више од Савинца, али и са утакмицом више.

Домаћи тим је доминирао читавим током утакмице, стварао више шанси, али су му недостајала адекватна решења у реализацији. Стрелац победоносног гола промашио је пенал у завршници првог периода, а у два наврата су играчи Чајетине погађали оквир гола. С друге стране, играчки ослабљени Перућац је створио свега две озбиљне прилике, по једну у првом и другом полувремену, а такође су једном погодили оквир гола.

ФК Чајетина: Јовановић, Кокоровић, Милосављевић, Лазовић И, Станић, Лазовић М, Савић, Бојић, Радовић, Костадиновић, Цветић. На клупи: Рољ, Нинчић, Вујовић, Стојановић, Михаиловић, Бјеличић, Драговић. Тренер: Драган Вујовић

ФК Перућац: Ђокић, Марковић Б, Јокић, Симић, Петровић, Милановић, Благојевић, Милошевић, Југовић, Марковић Н, Злопорубовић

Петлићи ФК Чајетина потврдили су освајање јесење титуле у Златиборској окружној лиги. Они су победом на гостовању у Новој Вароши од 3:1 дошли до девете победе у исто толико одиграних мечева, тако да су са освојених 27 бодова на добром путу да осигурају и звање првака на крају сезоне. Стрелци за Чајетинце у последњем овогодишњем мечу били су Милојевић (2) и Токовић, док је Ерол био стрелац гола за тим из Нове Вароши.