АБА2: Други тријумф Спарс Рилвеја

У утакмици 2. кола турнира АБА2 лиге, који се одржава на Златибору, екипа Спарс Рилвеја дошла је до друге победе. Сарајлије су савладале Хелиос Сансе са 90:73, наневши им други пораз на турниру. Тим из Домжала водио је у првој четвртини, али је већ у другој противнички тим преокренуо и до краја меча није испустио вођство. Већ у трећој деоници Спарси су имали 16 поена вишка, а максимално вођство износило је 27 поена. Работнички је дошао до прве победе, савладавши Подгорицу са 76:70. Тим из Скопља је већ после шест минута водио са 20:4. Имали су и 23 поена предности, Подгорица је постепено смањивала заостатак, на три минута пре краја имали су само три поена мање, а човек одлуке у завршници био је Питс, који је у тим тренуцима убацио осам поена. Успешан дан за тимове из Северне Македоније побринуо се МЗТ Аеродром. Они су савладали Сутјеску са 92-83. Иако су у првом периоду водили са 13 разлике, Никшићани су преокренули у наставку, да би неизвесну борбу разрешио Гочер, тројком на минут и по пре краја, којом је скопском саставу донео осам поена вишка.