Златибор ремизирао са Смедеревом

У 3. колу Српске лиге Запад фудбалери Златибора одиграли су на свом терену без голова (0-0) са екипом Смедерева 1924. Чајетинци су били бољи ривал, створили знатно више шанси, али им је недостајала концентрација у завршници. Гости су, с друге стране, озбиљније припретили само једном, десетак минута пре краја меча. Домаћи су најближи вођству били у 53. минуту, када је ударац Авдића из непосредне близине одбранио Кнежевић, а треба истаћи и две добре прилике за Хамзића у првих 20 минута меча.

ФК Златибор: Голубовић, Јашић, Мршевић (од 45. Јездимировић), Анђелковић, Станић Ж, Брадоњић, Цветковић (од 45. Павловић), Авдић (од 75. Костадиновић М), Божовић, Ђаковац, Хамзић. Тренер: Владимир Мудринић

Смедерево 1924: Кнежевић, Милосављевић, Цигулајкић, Станић Н, Марјановић, Тасић, Васић (од 92. Павић), Костић (од 45. Вићентијевић), Станић М, Ђокић, Стаматовић (од 59. Ивић). Тренер: Милорад Зечевић