Видић за пету везану победу Златибора

Фудбалери Златибора победили су Нови Пазар са 2:0 у деветом колу Прве лиге Србије на домаћем терену. Стрелац оба гола у седмој победи екипе у првенству која је оставља у врху табеле био је Дејан Видић у 63. и 74. минуту. У тиму Предрага Ристановића није било повређеног Владимира Ћировића, чији се останак осетио, али Златибор је у другом полувремену побољшао игру и нанео четврти везани пораз некадашњем Сyперлигашу оставивши га при дну табеле без победе у сезони. У првом полувремену екипе нису успеле да ретке полу - шансе претворе у голове. Долазак јесени значи и све хладније време на Швајцарији, али то ипак није оправдање за бледу партију обе екипе у првих 45 минута. Средином полувремена поништен је гол Вујића због офсајда, а поред тог покушаја, домаћи су у пар наврата запретили гостима. Акција у 63. минуту донела је олакшање присталицама домаћих. Живановић је на својој половини освојио лопту и изнео по страни до Петровића. Његов центаршут долази до Павловића који није могао да шутира на ивици шеснаестерца па је упослио Миличића чији центаршут главом у гол из близине претвара Видић. Убрзо је најбољи стрелац Златибора дошао до седмог гола у сезони, јер је поново главом добро гађао са прве стативе после корнера. Златибор: Миличић, Анђелковић, Радуловић, Драгачевић, Јокић (од 90. Тасић), Петровић (од 87. Грбовић), Вујић (од 46. Поткозарац), Павловић, Живановић, Видић. Нови Пазар: Нићифоровић, Ибрахимовић, Хазировић, Бихорац, Лакота, Михајловић, Исламовић (од 78. Гуџевић), Наиловић. Маврић (од 58. Хаџибулић), Стојановић, Новалић (од 67. Ајдиновић). https://www.youtube.com/watch?v=Lehq5wTDidM