Трећи везани пораз Чајетине

Фудбалери Чајетине поражени су резултатом 2:1 од екипе Савинца у оквиру 26. кола Златиборске окружне лиге. На полувремену је било 1:1 а стрелац јединог гола за домаће био је Обрен Радишић у 30. минуту. Домаћи нису приказали добру игру, мада су имали шанси у финишу да извуку бар бод, а у екипи је било приметно велико разочарање. Ово је била пета везана утакмица без победе за састав који води Дарко Видић, а трећи узастопни пораз. Последњи тријумф остварили су против Перућца 22. априла када су славили са 1:0. Чајетина је после овог кола пала на седмо место оставши на 40 бодова, а прилику за поправљање утиска у следећем колу имају против Омладинца из Здравчића, који је на деоби деветог места са Савинцем у Златиборској окружној лиги.