Шеста победа у низу за ФК Чајетина

Теже него што се очекивало, екипа Чајетине дошла је до нова три бода. У 11. колу Златиборске окружне лиге савладали су као домаћин екипу Перућца са 3-1, чиме су дошли до шестог узастопног тријумфа. Голове за домаћи тим постигли су Кутлешић, Мићић и Шуњић, док је стрелац за госте био Јевтић. Чајетина је до предности дошла већ у 9. минуту меча - Немања Кутлешић је на својој опроштајној утакмици постигао еврогол, После његовог шута са око 25 метара, лопта се од пречку одбила у мрежу голмана гостију Аћимовића, који је само погледом испратио читаву ситуацију (1-0). Ипак, гости су само три минута касније дошли до изједначења, такође на веома ефектан начин. Никола Јевтић је сјајно извео слободан ударац са више од 25 метара слева, лопта се такође од пречку одбила у гол Јечменице, који је својом парадом само додатно улепшао овај погодак (1-1). Ово је иначе био једини ударац који су гости упутили ка голу нашег тима током читаве утакмице, али су у наставку веома успешно одолевали све учесталијим нападима Чајетине, пре свега тражећи своју шансу преко контранапада. Колико су домаћи желели да наставе низ добрих резултата, показује и чињеница да је тренер, Дарко Видић извршио све три измене пре 60. минута игре, појачавши притом офанзиву. То је веома брзо дало резултат - у 59. минуту, после ударца Ћалдовића са 20 метара, голман Перућца, Аћимовић одбио је лопту, коју је на петерцу сачекао Горан Мићић и главом успео да је пошаље иза леђа гостујућег чувара мреже (2-1). Све дилеме око победника отклонио је најбољи стрелац домаћих, Ђорђе Шуњић у 80. минуту, када је искористио добар пас Росића у шеснаестерац и прецизним ударцем матирао Аћимовића (3-1).

ФК Чајетина - ФК Перућац 3-1 (1-1)

Стрелци: Кутлешић у 9, Мићић у 59. и Шуњић у 80. минуту - Јевтић у 12. минуту

Стадион: "Швајцарија"

ФК Чајетина: Јечменица, Зековић И. (од 46. мин. Лукић), Гардић, Тодорић, Луковић, Спасенић Д. (од 58. мин. Шуњић), Росић, Станић (од 55. мин. Цветић); Мићић, Ћалдовић, Кутлешић. Тренер: Дарко Видић.

ФК Перућац: Аћимовић, Петровић, Јевтић, Дамјановић, Шерфези, Југовић, Ђорђевић, Милошевић, Савић, Лазић, Стојановић. Тренер: Милош Живановић

Судија: Д. Димитријевић (Ужице)

Помоћници: А. Селаковић (Бродарево), С. Јеремић (Прибој)

Делегат ФСЗО: И. Планић (Бродарево)